Logo
Pudzianowski i Boniek krytykują Europę

wikipedia.org

15 lipca 2016 20:24

Były strongman, obecnie zawodnik MMA i medialna gwiazda Mariusz Pudzianowski i  prezes PZPN Zbigniew Boniek po zamachu w Nicei bardzo krytycznie oceniają politykę zwalczania terroryzmu państw Europy. Podobną ostrą opinię, atakującą imigrantów wygłosił prezydent Zielonej Góry.

Pudzianowski, którym za ostre wpisy na temat imigrantów zajmowała się prokuratura, napisał na facebooku:

"Francja będzie musiała nauczyć się żyć z terroryzmem" – powiedział premier Francji podczas ogłaszania żałoby narodowej na dzisiejszej konferencji prasowej.

Brzmi to tak jakby głowa domu powiedziała do reszty rodziny: nasrałem w salonie, będziemy musieli nauczyć się żyć w smrodzie. !! MARIUSZ PUDZIANOWSKI

PS ciekawy cytat!! Mąż z żoną byłby na spacerze i żona by dostała od dresów, a mąż do niej - pogódź się z tym, już tak będzie!!

Podobną opinię wyraził na twitterze Zbigniew Boniek, atakując przy okazji przyjmowanie islamskich imigrantów do Europy:

Modlitwa modlitwą to jasne, ale robienie z Europy Eurabi mnie w….a, minutą ciszy i marszami protestu nie obronimy się – napisał.

Miałem dziś napisać o całkiem o czymś innym a tu ... Nicea i zamach. I na usta cisną mi się słowa, i to w większości te niecenzuralne bo ja takich h... to bym z.... teroryści pi.... I niech ktoś powie, że po czymś takim mamy myśleć pozytywnie o uchodźcach jak ??? No jak ??? Jeżeli ktomuś nie podoba się moje słownictwo jakiego użyłem to przepraszam ale ...  - skomentował natomiast na facebooku Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

 

Źródło: facebook.com/twitter.com

DZ