Logo
Pudzianowski: media próbują usprawiedliwić czyny z Monachium, tak się nie robi!

24 lipca 2016 17:42

Mariusz Pudzianowski, znany strongman, umieścił na swoim profilu na Facebooku post, w którym odniósł się do ostatnich wydarzeń z Monachium. Jest oburzony retoryką zachodnich mediów, które próbują usprawiedliwić napastnika, mówiąc że być może działał w amoku.

 

„Tak się nie robi!

Dochodzi do takich sytuacji, że niektóre media starają się nawet usprawiedliwiać czyny w Monachium poprzez napad szału lub amok napastnika. Takie relacjonowanie doprowadzi do sytuacji, że za chwilę będziemy mieli terrorystów, których czyny będzie się usprawiedliwiało i pudrowało, a innych piętnowało! Nie można tłumaczyć aktów terroru żadną depresją! A który terrorysta nie jest szaleńcem? Co?!

Te wszystkie akty terroru pokazują tylko, że polityka otwartych drzwi jest niebezpieczna dla całej Europy! Urodzony w Niemczech i wyedukowany w miłości do demokracji i do "europejskich wartości" w niemieckim systemie szkolnym terrorysta... który ponoć nie jest terrorystą, bo atakował podczas napadu szału lub miał depresję!!

TAK SIĘ PO PROSTU NIE ROBI!!!


PS. Przez tyle lat bardzo dobrze funkcjonowało ubieganie się o status "uchodźcy"... i nagle chcą wpuszczać wszystkich jak leci... albo głupi to wymyślił i nie przewidział skutków, albo...” – oznajmił Pudzianowski.

KD