Logo
Schetyna o Łodzi: miasto cywilizacyjnego skoku, sukcesu modernizacji, inwestycji, które udało nam się wprowadzić przez ostatnie 8 lat

fot. Wikimedia Commons

5 listopada 2016 14:38

Grzegorz Schetyna na briefingu prasowym przed spotkaniem Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej podzielił się dość zaskakującą tezą, według której Łódź, to typowe miasto sukcesu rzadów koalicji PO-PSL. Co na to Łodzianie?

"Łódź jest ważnym miastem. To nie tylko centrum naszego kraju, geograficzne i polityczne, ale także miasto wielkiego cywilizacyjnego skoku, sukcesu modernizacji, inwestycji, które udało nam się wprowadzić przez ostatnie 8 lat. To też miejsce, które wychowało wielu polityków Platformy. Pracowaliśmy na rzecz całego województwa i będziemy to robić. Wybory samorządowe są dla nas kluczem do otworzenia następnych drzwi, osiągnięcia następnej przestrzeni, do wykorzystania szansy, która daje nam obecność w UE, korzystanie z europejskich środków. Żeby to robić skutecznie, trzeba te wybory wygrać. Dlatego tu jesteśmy i o tym mówimy, przygotowując się do kampanii wyborczej" – mówił Grzegorz Schetyna cytowany przez portal 300polityka.

Internauci jeszcze nie zdążyli odnieść się do słów przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Pod hashtagiem #łódź na Twitterze dało się jednak znaleźć dosyć znaczące zestawienie.

PJ
Źródło: Twitter, 300polityka