Logo
Petru w Portugalii, a Schetyna w Austrii - tak protestują liderzy opozycji?

6 stycznia 2017 12:59
Przewodniczący Paltformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna miał, podczas gdy w kraju trwał zainaugurowany m.in. przez PO protest opozycji, beztrosko szusować na nartach po austriackich stokach.

Informację taką przekazał dziennikarz śledczy Piotr Nisztor, współpracujący między innymi z telewizją Republika. "Opozycja protestowała w Sejmie a liderzy odpoczywali. Petru w Portugalii a Schetyna na nartach w Austrii. Ta miejscowość w Austrii w ktorej G. Schetyna jeździł na nartach przed Sylwestrem to Schladming :)" - napisał wczoraj na Twitterze. Dziennikarze stacji próbowali skontaktować się z biurem poselskim Grzegorza Schetyny oraz biurem prasowym Klubu Parlamentarnego PO, jednak bezskutecznie.

Jeżeli wiadomość przekazana przez Nisztora okazałaby się prawdziwa, nie może dziwić zrozumienie, jakie kilka dni temu wykazał Schetyna wobec Ryszarda Petru po "aferze sylwestrowej". "Niestety kwestie sensacyjne zawsze przykrywają to, co w polityce jest ważne. Jedno zdjęcie robi wielkie zamieszanie i awanturę. Współczuje mu po ludzku" - powiedział 3 stycznia.
 
MR
źródło: niezalezna.pl