Logo
Sensacja w LM. Legia remisuje z Realem! [WIDEO]

2 listopada 2016 22:27

Legia Warszawa zremisowała z Realem Madryt 3:3 w meczu czwartej kolejki Ligi Mistrzów. Jeszcze na siedem minut przed końcem spotkania piłkarze z Warszawy prowadzili 3:2.

Pierwsza bramka padła już w pierwszej minucie spotkania. Po zagraniu piłki głową przez Cristiano Ronaldo Gareth Bale uderzył z pierwszej piłki w samo okienko - Arkadiusz Malarz był bez szans. W 35. minucie, po akcji w wykonaniu Mateo Kovacicia, Garetha Bale'a i Karima Benzemy ten ostatni zaskoczył Malarza mocnym strzałem w krótki róg, poprawiajac wynik meczu na 2-0. Przyszedł jednak czas na odpowiedź Legii. W 40 minucie meczu Odjidja popisał się świetnym strzałem i strzelił bramkę kontaktową. Asystę zaliczył Guilherme.

W 58. minucie meczu piłkarzy Realu Madryt spotkało niemiłe zaskoczenie. Radović uderzył na dalszy słupek, bramkarz Realu nie sięgnął piłki - padła bramka zmienająca wynik meczu na remis 2-2. Prawdziwa sensacja miała jednak miejsce w 83. minucie meczu. Prijović wyłożył piłkę przed pole karne, a precyzyjnym strzałem popisał się Moulin. Chyba nikt nie spodziewał się, że piłkarze Legii chociaż przez chwilę będą prowadzili w tym meczu. Euforia trwała jednak krótko. Już dwie minuty później Daniel Carvajal zagrał do Kovacicia, a ten strzelił wyrównującą bramkę. Wynik 3:3 ostatecznie utrzymał się do końca spotkania. Legia może czuć pewien niedosyt, że nie utrzymała prowadzenia, jednak remis z Realem Madryt jest z pewnością wynikiem, z którego można być dumnym.