Logo
Skandaliczna manipulacja TVN. Do wypowiedzi posłużono się...sobowtórem

fot. Wikimedia Commons

10 września 2016 11:19

Skandaliczna manipulacja czy kuriozalna pomyłka? Stacja TVN24 posłużyła się wypowiedzią sobowtóra pilota Jaka-40, Artura Wosztyla. Sam zainteresowany odniósł się do sprawy na swoim profilu na Facebooku.

Artur Wosztyl miał udzielić wypowiedzi dla stacji TVN24 tuż po prapremierze filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego. 

Od znajomych dotarły do mnie informacje, że wypowiadałem się na temat filmu "Smoleńsk" w reżyserii Pana Antoniego Krauze dla telewizji TVN zaraz po jego uroczystej prapremierze. Zdziwiony byłem tymi sugestiami i przy pomocy mi bliskich znalazłem ten materiał - napisał na Facebooku pilot Jaka-40.

Problem w tym, że osoba udzielająca wywiadu, nie jest tym, za kogo się podaje. Niektórzy twierdzą, że biorąc pod uwagę fakt nagonki medialnej związanej ze "Smoleńskiem", mogło dojść do celowej manipulacji.

Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną. Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. Polecam uwadze ten krótki film i jednocześnie mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie - dodaje Artur Wosztyl. 

 

źródło: Facebook

N.