Logo
Starcie Młodzieży Wszechpolskiej z KOD-em w Białymstoku [WIDEO]

21 września 2016 15:43

We wtorek w Białymstoku miało miejsce spotkanie z Lechem Wałęsą. Wystąpienie pod hasłem "Porozmawiajmy o Polsce!" zostało zakłócone przez podlaską Młodzież Wszechpolską.

Do sytuacji odnieśli się przedstawiceiele narodowej organizacji. Wczoraj członkowie Komitetu Obrony Demokracji udowodnili, że są za, a nawet przeciw stosowaniu przemocy wobec politycznych oponentów. Jeszcze nie tak dawno temu, Radomir Szumełda żalił się wszem i wobec, że został "pobity" przez narodowców. Później okazało się, że tak naprawdę nie został, a cała akcja była obrzydliwą prowokacją. My natomiast powiemy wymijająco wprost: naszym celem było zwrócenie uwagi na kontrowersyjną przeszłość Lecha Wałęsy. Jak się okazało, akcja zapiekła KODziarzy tak bardzo, że postanowili dać upust swoim emocjom. W końcu tonący brzytwy, chwyta się byle czego. Nieprzemakalny Lech Wałęsa skomentował incydent w swoim stylu: Nie będą przeszkadzać, g...e, nam w poważnych rozmowach. Nie oni będą wynosić, tylko ich będą wynosić. - możemy przeczytać w oświadczeniu na portalu Facebook. 

Przedstawiciele MW wskazują również na agenturalną przeszłosć Wałęsy. Słowa byłego prezydenta RP mają dla nas niewielkie znaczenie. W Internecie z łatwością można znaleźć nagrania, na których Lech Wałęsa mówi, że "podpisał", ale w słusznym celu, a kiedy indziej stwierdza, że jednak niczego nie podpisał i w ogóle jest skandalem, że ktoś "śmie śmieć" coś na ten temat. (...) Uważamy, że w interesie społeczeństwa obywatelskiego powinniśmy walczyć o prawdę i poruszać wszelkie niewyjaśnione kwestie dotyczące spraw państwowych. "Akta Kiszczaka" pokazały, że przeszłość tak ważnej postaci budzi bardzo poważne wątpliwości. Nikt nie zamknie nam ust w imię demoliberalnej poprawności politycznej - czytamy na profilu MW Okręg Podlaski.

Każda akcja ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Jesteśmy zadowoleni, bo KODziarze po raz kolejny pokazali, że absolutnie niczym nie różnią się od tzw. "moherów", którymi tak bardzo pogardzają. My nadal będziemy robić swoje! - podsumowują Wszechpolacy.

NW
Źróódło: Facebook.com/mwpodlasie