Logo
Startuje Akademia Młodej Endecji! Elitarna szkoła pod okiem ekspertów i ekonomistów

fot. Endecja/Facebook

22 stycznia 2017 14:27

Stowarzyszenia Endecja rusza z nowym flagowym projektem. Akademia Młodej Endecji ma być elitarną szkołą, w której kilkudziesięciu młodych ludzi z całej Polski, będzie zdobywało wiedzę i doświadczenie pod okiem ekspertów, ekonomistów, dziennikarzy i polityków. Cel? Przygotowanie ich do sprawowania funkcji publicznych w przyszłości.

Stowarzyszenia Endecja rusza z naszym flagowym projektem. Uruchamiamy Akademię Młodej Endecji - elitarną szkołę, w której kilkudziesięciu młodych ludzi z całej Polski, pod okiem ekspertów, polityków, dziennikarzy i ekonomistów uzyska bezcenną wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do sprawowania funkcji publicznych w przyszłości.

Akademia Młodej Endecji - to odpowiedź naszego Stowarzyszenia na potrzebę stworzenia nowych elit państwa polskiego. Ostatni kryzys parlamentarny, pełen niepoważnych oraz nielicujących z powagą Sejmu RP zachowań, mocno uwidocznił potrzebę wykreowania nowych kadr, które będą łączyć merytorykę wraz z poczuciem głębokiej misji wobec Rzeczypospolitej. Osobisty patronat nad projektem objął lider naszego środowiska wybitny publicysta, pisarz i komentator, Rafał Ziemkiewicz.

Słuchacze Akademii będą mogli poszerzać swoją wiedzę z zakresu ekonomii, mediów, stosunków międzynarodowych, politologii oraz historii. Duży akcent będziemy kładli na zajęcia praktyczne: warsztaty medialne, spotkania z parlamentarzystami, wizyty w Sejmie RP. Zjazdy słuchaczy Akademii odbywać się będą raz w miesiącu (soboty) w Warszawie.

Nasz projekt adresowany jest do osób w wieku 18-24 lat, którym bliska jest idea naszego Stowarzyszenia. Rekrutacja do Akademii trwa do końca lutego br. Udział w projekcie jest bezpłatny!

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: adam.andruszkiewicz@sejm.pl do końca lutego 2017 roku. 
Schemat zgłoszenia:
1. Imię i nazwisko
2. Data urodzenia i miejsce zamieszkania
3. Nazwa szkoły/uczelni
4. Zainteresowania
5. Dlaczego chcę uczestniczyć w Akademii Młodej Endecji?

Zainteresowani projektem mogą obserwować inicjatywę na stronie wydarzenia: KLIKNIJ TUTAJ

PJ
Źródło: Endecja/Facebook