Logo
"Super Express" publikuje erotyczne smsy Ryszarda Petru i Joanny Schmidt

28 stycznia 2017 13:51

Dziennikarzom "Super Express" udało się wychwycić treść prywatnych smsów liderów Nowoczesnej, wysyłanych podczas czwartkowych obrad Sejmu. Treść wiadomości wykazuje na bliskie, a wręcz erotyczne stosunki Petru i Schmidt. Istnieje jednak podejrzenie, że tą publikacją przekroczono prawo. 

Zdaniem medioznawcy Wiesława Godzica, to balansowanie na granicy prawa, jednak taka jest specyfika tabloidów na całym świecie. Takim jest właśnie "Super Express". Nieetyczne działania przyniosły jednak niezbity dowód na temat związku obu polityków. 

Przypomnijmy, wszystko zaczęło się od publikacji zdjęcia dwójki polityków podczas lotu na Maderę, gdy w Polsce trwał protest opozycji. Po tym incydencie Joanna Schmidt straciła pozycję wiceprzewodniczącej partii. Kolejne fakty które wyszły na światło dzienne, praktycznie nie pozostawiają wątpliwości. Wszystko wskazuje na to, że polityków Nowoczensej od przynajmniej roku łączą związki intymne, a potwierdzają to wychwycone smsy. 

Wiesław Godzic radzi Petru przyznanie się do związku z Joanną Schmidt. - Ważne teraz jest to, jak się zachowają się Petru i Schmidt, szczególnie w sytuacji, kiedy notowania ich partii lecą w dół. Myślę, że powinni po prostu uciąć ten temat i publicznie oświadczyć, że są razem. Tym, którzy się kochają, wiele wybaczamy - mówi Godzic.

źródło: wp.pl
BS