Logo
Szczyt bezczelności! Palikot o nowym metropolicie krakowskim: Wyjątkowy skur*****

30 stycznia 2017 17:39

Od minionej soboty Kraków ma nowego metropolitę, a został nim arcybiskup Marek Jędraszewski. Duchowny nie raz nazywał wynaturzenia po imieniu, m. in. krytykując czarny protest czy postępującą wspakkulturę lgbt. Jednak tweety Jarosława Kuźniara, a zwłaszcza Janusza Palikota są przekroczeniem granicy dobrego smaku. 

Środowiska lewicowe od dawna boją się abp. Jędraszewskiego i jego twardej postawy wobec demoliberalnych zgorszeń. Jego nominację skomentował za pośrednictwem swojego profilu na twitterze Jarosław Kuźniar. Warto przypomnieć, że dziennikarz był twarzą kampanii "HejtStop". Jednak największe oburzenie budzi odpowiedź Janusza Palikota, który skwitował tweeta krótkim sformułowaniem "Wyjątkowy skur*****".

To spotkało się ze świetną odpowiedzią działacza środowiska narodowego, który uprzedził obu panów, że ich mowa nienawiści zostanie im jeszcze wypomniana. 

 

Nowy szef Kościoła w #Kraków: 'czarne marsze są przerażającą, manifestacją cywilizacji śmierci'. Nie przenoście nam ciemnogrodu do Krakowa.

— Jarosław Kuźniar (@JaroslawKuzniar) 28 stycznia 2017

 

źródło: wmeritum.pl/twitter.com
BS