Logo
Tak manipuluje KOD! Uczestnik protestu położył się i udawał martwego, zobacz sam! [WIDEO]

17 grudnia 2016 14:48

Wczorajsze wydarzenia w Sejmie, a następnie także na ulicy, to już nie tylko kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi i manifestacja głupoty opozycji, ale niebezpieczna próba destabilizacji sytuacji społeczno-politycznej w kraju. 

Przypomnijmy: po wykluczeniu przez marszałka Marka Kuchcińskiego posła Platformy Obywatelskiej Marka Szczerby z obrad Sejmu, opozycyjne kluby, z wyjątkiem Kukiz'15, zaczeły nielegalnie okupować mównicę sejmową, wznosząc przy tym abstrakcyjne okrzyki o wolnośći, wieszając transparenty oraz intonując hymn Polski. Końca zamieszania nie było widać. Ostatecznie partia rządząca przeniosła obrady Sejmu do sali kolumnowej, gdzie samodzielnie przegłosowała budżet. To kompromitacja polskiego parlamentaryzmu. 

Nie obyło się bez KODu. "Obrońcy demokracji" wykorzystując prawo do spontanicznych zgromadzeń, co jest de facto standartem państwa demokratycznego, zebrali się pod Sejmem i blokowali wyjazd z budynku politykom PiSu.

Chaotyczna demonstacja miała posłużyć stworzeniu kolejnych skandali i nagłośnieniu sztucznego problemu. Dowodem na to jest prowokacja jednego z uczestników protestów, który zwyczajnie położył się na ulicy i udawał martwego, co widać na poniższym wideo...   

 

 

BS