Logo
Trump o masakrze w Oralndo: koniec z polityczną poprawnością wobez muzułmanów

prostozmostu.net

13 czerwca 2016 09:01

 

Donald Trump odniósł się do wypowiedzi Baracka Obamy tuż po tragicznych wydarzeniach z Orlando stwierdzając, że miał rację ostrzegając wcześniej przed "radykalnym islamskim terroryzmem".

Zdaniem republikańskiego kandydata na prezydenta Obama powinien zrzec się urzędu po tym, jak w swoim przemówieniu uciekał od nazwania "rzeczy po imieniu" unikając sformułowań o radykalnym islamie i islamskim terroryźmie.

W swoim dzisiejszym wystąpieniu prezydent Obama haniebnie odmówił użycia słów: radykalny islam i już tylko z tego powodu powinien ustąpić - oświadczył Donald Trump.

Zdaniem milionera masakra w Orlando to dopiero początek. Trump podkreślił, że islamiści będą rośli w siłę dopóki, dopóty światowi przywódcy są słabi i nieskuteczni. W ocenie Trumpa współczesny, cywilizowany świat powinien być bezwzględny wobec islamistów.

Trump powtórzył także swoje postulaty wyborcze dotyczące zakazu wjazdu do USA dla wszystkich muzułmanów urodzonych poza USA.

Nie możemy już sobie dłużej pozwolić na polityczną poprawność - podkreślił miliarder.

W ataku na nocny klub dla gejów w Orlando na Florydzie zginęło 50 osób. Sprawcą masakry okazał się być muzułmanin pochodzenia afgańskiego Omar S.Mateen, który złożył przysięgę wierności ISIS.  

C.

 

za:rmf24