Logo
Trump ostro o Clinton: to kłamczucha!

www.vanityfair.com

23 czerwca 2016 10:06

 

W środę wieczorem przy pomocy telepromptera w nowojorskim wieżowcu Trump Tower na Manhattanie kontrowersyjny milioner oskarżył kandydatkę Demokratów o kłamstwa, korupcję, niejasne powiązania a także szkodliwą dla USA politykę zagraniczną.

Zdaniem Donalda Trumpa, Hilary Clinton jest światowej klasy kłamczuchą i najprawdopodobniej najbardziej skorumpowaną osobą, która kiedykolwiek ubiegała się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. W trakcie przemówienia miliarder przekonywał, że była sekretarz stanu należy do "oszukańczego systemu" waszyngtońskiego establishmentu politycznego i działa na niekorzyść zwykłych obywateli.

Ponadto, Trump zarzuca Clinton również kierowanie Departamentem Stanu jak prywatnym folwarkiem,wyświadczając przysługi opresyjnym reżimom i wielu innym, w zamian za gotówkę. Ogromnym grzechem byłej pierwszej damy jest także zdestabilizowanie całego Bliskiego Wschodu.

To, że jesteśmy dzisiaj zagrożeni przez Państwo Islamskie jest rezultatem decyzji podjętych przez Hillary Clinton, razem z prezydentem Obamą - powiedział niemal pewny kandydat Republikanów.

Hilary Clinton do słów Trumpa odniosła się podczas wiecu w Raleigh.

Jestem atakowana osobiście ponieważ on nie ma argumentów merytorycznych - stwierdziła kandydatka Demokratów.
 

C.

 

za:deon.pl