Logo
Twórca Facebooka już nie jest ateistą. Wrócił do religijnych korzeni. Jakiej religii?

fot. Flickr

31 grudnia 2016 09:32

Jeden z najbogatszych i uznawany za najbardziej wpływowych ludzi na świecie przyznał, że nie jest już ateistą. Wrócił na łono wiary.

Mark Zuckerberg złożył życzenia użytkownikom Facebooka z okazji świąt Bożego Narodzenia i Chanuki. Jednak największą uwagę komentujących przyciągnęło pytanie jednego z użytkowników o wiarę twórcy serwisu społecznościowego. Wcześniej, Mark Zuckerberg deklarował się jako ateista.

"Merry Christmas and Happy Hanukkah from Priscilla, Max, Beast and me! Seeing the moments of joy and family shared on Facebook today is one of my favorite things about our community. I hope you're surrounded by friends and loved ones, and that you have a chance to reflect on all the meaningful things in your life. May the light of your friendships continue to brighten your life and our entire world" - pisał twórca Facebooka.

Pod życzeniami jeden z komentujących spytał, czy twórca Facebooka wciąż pozostaje ateistą. W odpowiedzi Mark Zuckerberg napisał: "Nie. Zostałem wychowany jako żyd, później przeszedłem przez okres, w którym kwestionowałem wiele rzeczy, ale teraz uważam, że religia jest bardzo ważna".

PJ
Źródło: Facebook