Logo
W miejscu szpitala z Powstania Warszawskiego powstanie klub dla homoseksualistów

17 października 2016 23:16

W budynku należącym do Politechniki Warszawskiej powstanie ekskluzywny klub dla homoseksualistów. Zatem w miejscu dawnego szpitala powstańczego będzie dochodzić do nieludzkich dewiacji.   

Klub zostanie otwarty w miejscu dotychczasowej restauracji. Nowe miejsce spotkań środowisk LGBT ma pomieścić kilkaset osób. Oburzający jest fakt, że w wszystko będzie mieć miejsce w budynku należącym do Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Jednak historia sięga nieco wcześniej. Podczas II wojny światowej przechowywano tu cenne dzieła polskiej architektury, to miejsce było także siedzibą Batalionu AK „Golski” oraz szpitalem w czasach Powstania Warszawskiego. Należy dodać, że w pobliskim ogrodzie przy ulicy Koszykowej pochowano 106 Polaków poległych w wyniku walk z okupantem. Wobec powyższego, władze uczelni powinny a priori odrzucić projekt budowy klubu dla homoseksualistów. 

Wciąż niewiele wiadomo o samym pomysłodawcy, jednak wydarzenie na facebooku odnośnie otwarcia klubu cieszy się dużą popularnością. 

 

źródło: pch24.pl
BS