Logo
Wałęsa udostępnia mem z Lechem Kaczyńskim jako "smoleńskim mordercą 95 niewinnych osób"

12 sierpnia 2016 10:17

Lech Wałęsa kolejny raz szokuje. Były prezydent udostępnił na swoim profilu społecznościowym mem z wizerunkiem Wałęsy i Kwaśniewskiego podpisanymi jako "Prezydenci RP" i śp. Lechem Kaczyńskim, przy którym zamieszczono napis "smoleński morderca 95 niewinnych osób".

Wpis znikł już z oficjalnego konta Lecha Wałęsy oraz profilu twórcy, po tym jak swoją dezaprobatę wyrazili w komentarzach internauci. Lech Wałęsa przyzwyczaił nas już do kontrowersyjnych wpisów. Były prezydent zapowiedział, że włączy się w inicjatywę Komitetu Obrony Demokracji.

"Mam 73 lata wydawało mi się, że trzeba się zająć innymi sprawami, a politykę zostawić młodzieży i innemu pokoleniu. I właściwie już na to postawiłem, ale kiedy widzę, jak jest marnotrawione nasze zwycięstwo, jak niszczy się Polskę takim postępowaniem, to dochodzę do wniosku, że trzeba porozmawiać, co tu naprawdę dalej robić" - mówił Wałęsa.

Były prezydent zapowiedział serię spotkań, które odbędą się w wielu miastach w Polsce: Wrocław, Poznań, Białystok, Warszawa, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Częstochowa, Rzeszów, Opole.

 

PJ
Źródło: Lech Wałęsa / Facebook