Logo
Wielka Brytania: podpalono sklep prowadzony przez Polaka

16 października 2016 11:43

Sklep „Miodzio”, którego właścicielem jest Polak, został dziś rano podpalony przez nieznanych sprawców. Nie jest to pierwszy przypadek podpalenia przedsiębiorstwa prowadzonego przez obcokrajowca w tamtym regionie.

Sklep stanął w płomieniach dziś około godziny 6 rano. Właściciel nie ma wątpliwości, że było to celowe podpalenie. Zniszczeniu uległa zarówno witryna sklepowa, towar, wyposażenie sklepu oraz dach nieruchomości. Nie można wykluczyć podpalenia na tle ksenofobicznym. Trzy miesiące temu miała miejsce podobna sytuacja, spalony został sklep z żywością Rumuńską.

Drodzy klienci. Z przykrością zawiadamiamy, że przez jakiś czas nie będziemy mogli służyć Wam jak zawsze. Niestety nasz i Wasz sukces przeszkadzał komuś na tyle aby PODPALIĆ nasz sklep i upewnić się abyśmy nie mogli działać jak normalnie, przynajmniej przez jakiś czas. Do ludzi, którzy to zrobili: Mamy nadzieje, że jesteście zadowoleni i szczęśliwi... ale nie na długo. My wstaniemy jeszcze silniejsi i lepsi. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie drodzy klienci. Bardzo dużo to dla nas znaczy. Dziękujemy i zapraszamy wkrótce.” - napisano w imieniu właściciela sklepu na portalu Facebook.

KD

Za:naszestrony.co.uk