Logo
Zadziwiające odkrycie podczas prac w grobie Chrystusa

14 grudnia 2016 16:23

Jak poinformowała Marie-Armelle Beaulieu, która otrzymała taką informację od uczonych pracujących we wnętrzu grobowca Jezusa Chrystusa, Grupa pracująca wewnątrz grobowca zaobserwowała działanie silnego i niewytłumaczalnego pola magnetycznego, które zaburzyło pracę ich urządzeń.

Kilka tygodni temu grupa naukowców weszła do grobowca Chrystusa, a jeden z uczestników tej inicjatywy zapowiedział, że rozpocznie to długą analizę naukową. Wokół badan pojawiło się jednak kilka tajemniczych odkryć. Pierwsze z nich to słodki zapach, jaki poczuli uczeni wchodzący do grobowca. To samo potwierdzali naukowcy, którzy weszli do grobu Chrystusa na początku XIX w.

Drugim odkryciem było niewytłumaczalne pole magnetyczne. Grupa pracująca wewnątrz grobowca Chrystusa zaobserwowała działanie silnego i niewytłumaczalnego pola magnetycznego, które zaburzyło pracę ich urządzeń – powiedziała francuska dziennikarka Marie-Armelle Beaulieu. Dowodem na to zjawisko może być błędny pomiar głębokości, na której miał znajdować grób. Urządzenia pokazywały, że znajdować miał się on znacznie niżej od miejsca, w którym został odkryty.  

NW

Źródło: telewizjarepublika.pl