Logo
Zbigniew Stonoga znów zaskakuje. "Karakan Mobile" czyli "antyPiSowe" karty prepaidowe

fot. Zbigniew Stonoga / Facebook

11 września 2016 18:35

Na profilu Zbigniewa Stonogi pojawiło się ogłoszenie dotyczące planów sprzedaży przez biznesmena kart prepaidowych, które reklamuje "bez podsłuchów, wbrew woli PiS, bez rejestracji". 

"KARAKAN MOBILE. Witam oto mój nowy projekt antyrządowy. Sprzedam antyPiSowe karty prepaidowe nie wymagające rejestracji z Waszej strony.Karta jest aktywna przez najbliższy rok. Cena za sztukę to 100 zł. ( wszystkie fajne numery sprzedane). Koszt połączeń to stawka (Play) a doładowania są dostępne wszędzie. 1 GB internetu za 0 zł. Chcesz kupić przelej kwotę 100 złotych, a następnie na maila [email protected] wyślij dowód zapłaty oraz adres na który mam wysłać kartę-będziesz ją miał w 7 dni roboczych u siebie bez dodatkowych kosztów. Każda karta ma swój kod do kontaktu z BOK" - pisze na swoim profilu znany skandalista.

Zbigniew Stonoga to polski przedsiębiorca, działacz społeczny i polityczny, odpowiedzialny za publikację akt śledztwa ws. afery podsłuchowej w Polsce. Jako polityk bez powodzenia wziął udział w wyborach parlamentarnych jako KWW Zbigniewa Stonogi, wcześniej zapowiadał start jako kandydat w wyborach prezydenckich. Ostatecznie wycofał się z planów i udzielił poparcia Januszowi Korwin-Mikke a w drugiej turze - Andrzejowi Dudzie.

PJ
Źródło: Zbigniew Stonoga / Facebook