Logo
Zenon Martyniuk nagrał piosenkę na cześć Zbigniewa Bońka [WIDEO]

27 października 2016 23:14

Ikona muzyki disco polo Zenon Martyniuk, nagrał utwór na cześc Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. To ważne wsparcie przed wyborami na szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Już jutro wybory na Prezesa PZPNu, w których urządujący na stanowisku Zbigniew Boniek zmierzy się o fotel szefa z Józefem Wojciechowskim. Niespodziewane wsparcie byłej gwieździe Juwentusu okazał Zenon Martyniuk, żywa legenda muzyki disco. Przy takim wsparciu wynik głosowania jest już raczej przesądzony...

Walne zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze w Warszawie planowane jest na godzinę 11. Weźmie w nim udział  ok. 350 ludzi, w tym: delegaci, zaproszeni goście, członkowie honorowi związku oraz media. Prezesa wybierze 118 delegatów. 60 z nich reprezentuje wojewódzkie ZPNy, kolejnych 50 to osoby trudniące sie w fubtolu zawodowym (po 2 głosy dla 16 klubów ekstraklasy oraz po jednym 18 zepspołom pierwszej ligi), 3 osoby deleguje Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej, 2 reprezentantów futbolu kobiecego i futsalu oraz jedną środowiska sędziowskie. 

 

 

źródło: twitter.com/polsatnews
BS