Logo
Zwolnij obok szkoły, odbierz nagrodę na stacjach Orlen

15 października 2016 14:45

Od 19 września użytkownicy aplikacji Yanosik mogą zbierać punkty i wymieniać je potem na nagrody na stacjach Orlen. Punkty można zdobyć zwalniając obok jednej z ponad 1000 objętych akcją  szkół.

 Kampania „Zwalniaj przy szkołach” potrwa do 13 listopada. Jej celem jest zachęcenie kierowców do uważnego poruszania się w pobliżu szkół, szczególnie tych położonych przy ruchliwych ulicach bądź innych niebezpiecznych miejscach. Za przejazd obok takiej placówki z dozwoloną prędkością można otrzymać punkty w  aplikacji Yanosik i wymienić je potem na kupony na wybrane przedmioty na stacjach Orlen. Prawidłowe przejechanie 3 odcinków w tygodniu upoważni do odbioru darmowej kawy lub hot-doga na jednej z ponad 1700 stacji Orlen.

Zdajemy sobie sprawę, że w procesie poprawy bezpieczeństwa na drogach niezwykle istotna jest edukacja. Dlatego tym razem, w ramach organizowanej akcji koncentrujemy się właśnie na edukacji kluczowych użytkowników ruchu drogowego – kierowców. Nasza kilkuset tysięczna społeczność skupiona wokół projektu Yanosik jest doskonałym celem do propagowania nawyku przepisowej jazdy”– komentuje Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu, PKN ORLEN.

KD

Za:truckeronroad.com