18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Poszedł na współpracę z policją, teraz chwali się luksusowymi autami! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Na naszym portalu pisaliśmy już o 6ix9inie, raperze, który znany jest nie tylko z muzyki, a także z wizerunku gangstera, na którego się kreował. Ten usłyszał 9 zarzutów- wielokrotne przestępstwa z użyciem broni palnej, handel heroiną, fentanylem, ecstasy, amfetaminą, marihuaną, wymuszanie haraczy oraz pomoc w usiłowaniu zabójstwa Chiefa Keefa, innego skonfliktowanego z nim amerykańskiego rapera.

Mówiło się, że raper za karę w więzieniu ma przesiedzieć 47 lat. Ironią losu byłoby to, że wyszedłby na wolność, mając właśnie 69 lat. Muzyk postanowił pójść jednak na współpracę z policją i sypać na kolegów z gangu Dzięki temu i dzięki bardzo skutecznym działaniom jego prawnika ten usłyszał 2 lata więzienia i 5 lat w zawieszeniu, z czego ponad rok odsiedział w areszcie. Raper obecnie jednak nie znajduje się za kratkami. Z powodu jego rzekomej astmy i panującego koronawirusa raper dostał dozór elektroniczny, a swój wyrok spędza w areszcie domowym. Po jego wyjściu na wolność w Internecie ukazał się nowy utwór 6ix9ina „GOOBA”, który bił wiele rekordów w sieci i okazał się wielkim hitem.

Raper mimo tego, że ma mnóstwo wrogów, w tym przestępców, na swoim Instagramie postanowił pochwalić się swoją kolekcją luksusowych samochodów, które stoją u niego na podwórku. Pod nagraniem zamieścił wpis „Dla wszystkich raperów, którzy muszą wypożyczyć samochody na swoje klipy, piszcie w wiadomości prywatnej, wszystkie są moje”.

 

https://www.instagram.com/p/CAx6OUDHsHf/

 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

https://prostozmostu.pl/45485-2/

https://prostozmostu.pl/raper-znowu-w-niebezpieczenstwie-musi-uciekac/

Źródło: instagram, glamrap.pl

Fot: Instagram/ @6ix9ine (zrzut ekranu)

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze