Bardzo ODWAŻNA stylizacja Roksany Węgiel! Nie zgadniesz CO na siebie włożyła! (FOTO)

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych wokalistek młodego pokolenia. Po wygranej w Eurowizji Junior jej kariera jeszcze bardziej nabrała tempa. Niedawno piosenkarka pojawiła się na egzaminie w bardzo odważnym stroju. Nie zgadniesz co na siebie włożyła!

Roksanę Węgiel zna chyba cała Polska. Po wygranej na Eurowizji dla dzieci jej kariera nabrała tempa i aktualnie jest na ustach wszystkich. Jej piosenki grają wszystkie, największe stacje radiowe i telewizyjne, a na YouTube jej teledyski wraz z utworami biją rekordy popularność – każda piosenka posiada miliony odsłon. Węgiel jest teraz najbardziej rozchwytywaną osobą, a jej media społecznościowe śledzi codziennie bardzo duża ilość osób. Nie ma dnia, by media nie rozpisywały się na temat życia zawodowego bądź prywatnego gwiazdy.

Nastolatka bardzo chętnie dzieli się z fanami swoimi stylizacjami na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

„Roxie” jest jednak bardzo zapracowana, bo oprócz zajęć związanych z muzyką chodzi również do szkoły. Ostatnio podzieliła się odważną stylizacją z egzaminu.

Dzisiaj pisałam egzamin Cambridge.
Tak się cieszę, że mam go już za sobą Było to kolejne świetne doświadczenie, pracowałam z super osobami, chciałam podziękować całej ekipie Cambridge za zaangażowanie.
Było naprawdę super! Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki. buziaczkiii. Luv ya!

-napisała pod zdjęciem gwiazdka.

Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

 

Co sądzicie o takiej stylizacji? Podoba Wam się?

 

Źródło: jastrzabpost.pl

Foto: zrzut ekranu

Komentarze

Komentarze