15.3 C
Warszawa
sobota, 15 czerwca, 2024

Cejrowski pojechał po kandydacie: „Poglądy zwymiotował, a potem zjadał”

Zobacz koniecznie

Wojciech Cejrowski, sławny podróżnik i autor książek, słynie ze swoich ciętych ripost i ostrych komentarzy. Tym razem nie pozostawił suchej nitki na jednym z kandydatów na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Możecie zgadnąć, o kim mówi?

Wojciech Cejrowski znany jest głównie ze swojego programu podróżniczego „Boso przez świat” oraz licznych publikacji książkowych. Czasem także pokusi się o komentarz w tematach związanych z polityką. Tym razem skrytykował poglądy jednego z kandydatów na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Poseł PO wyznaje: Nie czytałem jeszcze programu Rafała Trzaskowskiego

 

Wojciech Cejrowski widocznie nie przepada za kandydatem z Koalicji Obywatelskiej, Rafałem Trzaskowskim. Powiedział o nim parę ostrych słów.

 

Poglądy to obrzydliwe, tak jakby pan zwymiotował a potem zajadał łyżką, to co zwymiotował. To moja reakcja na wypowiedź Trzaskowskiego, którą muszę usłyszeć. Co więcej nazwał go „okropnym dziadem

 

-podsumował Cejrowski.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zakaz wprowadzony do końca lipca! Popsuje plany wielu Polakom

 

Mimo wszystko Wojciech Cejrowski deklaruje, że nie ma zamiaru wybierać się na wybory. Uważa, że Polonii zostało uniemożliwione rzetelne głosowanie, natomiast głosowanie odbyte w formie korespondencyjnej, według podróżnika, to wielkie oszustwo.

 

Nie pójdzie, gdyż #PiS uniemożliwił głosowanie Polonii. Tak, wiem – proponuje się głosowanie korespondencyjne, ale ja nie uczestniczę w przekrętach, a głosowanie korespondencyjne to oszustwo. Wyjaśniałem dlaczego w Radio WNET oraz kilku innych miejscach. Nie przyłożę ręki do oszustwa wyborczego

 

– napisał Cejrowski na Facebooku.

 

Cejrowski ostro przeciwstawia się głosowaniu korespondencyjnemu. Na swoim profilu opublikował także grafikę, która to przedstawia. Podróżnik mimo wszystko wydaje się krytykować większość kandydatów na prezydenta i nie kryje się ze swoimi opiniami.

 

Źródło: dorzeczy.pl , se.pl / foto wikipedia.org public domain

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze