6.2 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Dagmara z „Królowych Życia” ujawniła TAJEMNICĘ z przeszłości! TEGO o niej nie wiedzieliście…

Zobacz koniecznie

Telenowela „Królowe Życia” cieszy się ostatnio sporą popularnością. Dzięki tej produkcji znana stała się Dagmara Kazimierska, która wzbudza niemałe zainteresowanie mediów. Teraz ujawniła swoją tajemnicę z przeszłości. Tego chyba o niej nie wiedzieliście!

Dagmara Kazimierska to bohaterka telenoweli „Królowe Życia.” Przez udział w tej produkcji media zaczęły interesować się jej życiem zarówno zawodowym jak i prywatnym. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda postanowiła wyznać prawdę i ujawnić swoją burzliwą przeszłość.

Kazimierska prowadziła agencję towarzyską, przez którą została zatrzymana i spędziła jakiś czas w więzieniu. Jak informuje portal Alaluna chodziło o działanie w organizacji przestępczej.

Teraz w wywiadzie postawiła na szczere wyznania, które na pewno zaskoczyły jej fanów.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko.

-powiedziała Dagmara Kazimierska.

Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia.

-dodała.

Jak widać gwiazda pogodziła się już ze swoją przeszłością i teraz stara się iść do przodu. Nie boi się również szczerych wyznań i rozmów, które dotyczą mrocznej przeszłości.

Co sądzicie o jej słowach? Spodziewaliście się po niej tak szczerego wyznania?

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze