6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Dramat podczas urodzin! To nagranie obiegło świat [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W sieci znaleźć można sporą ilość nagrań, na których zarejestrowano sytuacje, w których przypływ emocji, brawury lub jakby powiedzieli niektórzy zwykłej głupoty, poskutkował niebezpiecznie wyglądającymi wypadkami, których skutki są naprawdę opłakane. Nie inaczej było niestety też w przypadku pochodzącego z Rosji mężczyzny o nazwisku Dimitry Prigorodov. Nagranie z jego urodzin obiegło różne strony internetowe na świecie i choć odgrywa on w nim główną rolę, to nie jest to raczej powód do szczególnej satysfakcji i dumy.

 

Dimitry Prigorodov świętował swoje 30. urodziny w ramach imprezy, na której wydarzył się ten niebezpieczny incydent. Domniemywać można, że sytuacja ta była prawdopodobnie skutkiem spożycia alkoholu, chęci popisania się przed znajomymi oraz brakiem zdrowego rozsądku i rozwagi.

 

Solenizant postanowił wykonać popisową sztuczkę, jednakże przy próbie jej realizacji ucierpiał on na tyle mocno, że musiał trafić do szpitala.

 

30-latek postanowił wskoczyć do napełnionego wodą basenu z wyższego piętra. Jak widzimy jednak na opublikowanym nagraniu, źle wymierzył on swój skok, przez co uderzył w szklaną barierkę niszcząc ją, a zarazem kontuzjując się w kilku miejscach.

 

Rezultat był smutny, zerwane więzadła, lewa noga w ogóle nie działa, ręka tak samo. Miałem dwie operacje i miałem mocno posiniaczoną klatkę piersiową

– zrelacjonował skutki tego niezbyt mądrego pomysłu sam zainteresowany.

 

Jeżeli ktoś pokusił by się o szukanie pozytywów w tej sytuacji, to oprócz faktu iż 30-latek przeżył swój popisowy numer i nie okaleczył się jeszcze bardziej, dodatkowo on i jego znajomi nie musieli ponosić kosztów ze względu na dokonane zniszczenie, ponieważ umowa miała zostać wcześniej sporządzona w niewłaściwy sposób.

 

 

 

Źródło: TikTok/@lil_di13 ; YouTube/Mix Viral Video MVV

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze