32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Prezydent Duda wygwizdany na własnym wiecu. Doszło do awantury (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Kampania wyborcza trwa, a w związku z nią kandydaci na prezydenta objeżdżają całą Polskę, by przekonać do siebie obywateli. Po kraju jeździ również Andrzej Duda jednak w Ustce i Lęborku przez część osób nie został ciepło powitany.

 

8 czerwca Andrzej Duda, który według sondaży jest faworytem w wyborach wybrał się do Ustki i Lęborka. Jego przemówienia w obu tych miejscowościach były jednak zakłócane przez grupki przeciwników rządu. Już w Ustce urzędujący obecnie prezydent był zbijany z tropu przez pojedyncze okrzyki części zgromadzonych.

 

W Lęborku natomiast było jeszcze goręcej. Tam zebrała się już duża grupka przeciwników Andrzeja Dudy, którzy wznosili okrzyki „mamy dość” będące jednym z haseł Rafała Trzaskowskiego. Urzędujący prezydent został również w Lęborku wygwizdany przez grupę krzyczących. Część z nich próbowała jeszcze zadawać Andrzejowi Dudzie pytania. Jedna z kobiet zapytała, dlaczego osoby niepełnosprawne nie dostały od rządu dodatków finansowych.

 

 

Urzędujący prezydent odpowiedział wówczas: „Szanowni Państwo, pani mówi, że nic nie otrzymały osoby niepełnosprawne… Otóż proszę panią, szanowna pani, jeżeli chodzi o dzieci, 500+ trafiło do wszystkich dzieci, także tych, które mają niepełnosprawności.  Poza tym zostało wprowadzone także 500zł dla osób, które są już pełnoletnie, a także są niepełnosprawne”. Andrzej Duda wspomniał również, że wprowadzono także dofinansowanie na środki higieny osobistej dla niepełnosprawnych.

 

 

Źródło: Radio Zet

Foto:   Twitter/ Monika Mesuret

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze