17.6 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024

Dzięki niemu serial stał się kultowy. Zginął w dramatycznych okolicznościach [FOTO]

Zobacz koniecznie

Niestety doszło do kolejnej tragicznej śmierci, w której ofiarą stała się popularna osoba. Tym razem, sprawa dotyczy znanego człowieka kinematografii i świata seriali. W związku z końcem jego życia pojawia się wiele pytań dotyczących okoliczności oraz powodów tej tragedii. Wiele osób zadawać może sobie również pytanie o to kto przyczynił się do odejścia celebryty na tamten świat w tak wstrząsających okolicznościach.

 

Człowiek ten był odpowiedzialny za stworzenie jednego z kultowych, a zarazem bardzo popularnego serialu w różnych krajach świata, a mianowicie „Świata według Bundych”. To właśnie reżyser tej komedii zakończył swój żywot w smutnych okolicznościach.

 

Steve Bing skoczył bowiem z wysokości 27. piętra wieżowca w Las Vegas, pozbawiając się życia. Informacje o tej tragicznej śmierci potwierdził m.in. amerykański portal TMZ. Człowiek ten był uznawany za cenionego producenta filmowego oraz scenarzystę. Odpowiadał bowiem za stworzenie również innych filmów czy seriali. To on odpowiadał bowiem za stworzenie scenariusza też do „Kangur Jack” czy „Zaginiony w akcji 2”.

 

Bardzo kochałem Steve’a Binga. Miał wielkie serce i był gotów zrobić wszystko, co mógł dla ludzi i spraw, w które wierzył. Będę tęsknił za nim i jego entuzjazmem, bardziej niż mogę powiedzieć, i mam nadzieję, że w końcu odnalazł spokój

– przekazał za pośrednictwem Twittera były prezydent Stanów Zjednoczonych Bill Clinton, których przyjaźnił się ze zmarłym reżyserem.

 

Do samobójstwa Steve’a Binga doszło w dniu 22. czerwca. Zginął on dożywszy 55 lat życia. Wśród spraw, które podawane są przez media jako potencjalne źródło problemów reżysera mówi się o jego burzliwym związku z Elizabeth Hurley. Pochodząca z Wielkiej Brytanii aktorka ogłosiła w 2001 roku, że jest w ciąży z producentem. Choć ten zaprzeczał takiemu stanu rzeczy, to jednak test na ojcostwo wykazał, iż rzeczywiście jest to jego dziecko.

 

 

 

Źródło: TMZ ; RadioZET.pl

Fot.: Wikimedia Commons ; YouTube/extratv (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze