15.3 C
Warszawa
sobota, 15 czerwca, 2024

Fanka wygadała tajemnicę Justina Biebera? Piosenkarz wszystkiemu zaprzecza

Zobacz koniecznie

Justin Bieber to jeden z najbardziej znanych piosenkarzy na całym świecie. Jego fani starają się znać każdy szczegół jego życia… ale niestety zarówno ten pozytywny, jaki i negatywny.

Justin Bieber ma 26 lat, ustatkował i rok temu się ożenił z modelką Hailey Baldwin. Mimo to przeszłość do niego wróciła. Jedna z fanek napisała szokujące wyznanie w internecie. Nie wiadomo było, czy w nie wierzyć, jednak sam piosenkarz tego nie zignorował i opowiedział swoją wersję zdarzeń.

 

CZYTAJ TAKŻE: Spadające drzewa przygniotły dzieci! Konary łamały się jak zapałki (WIDEO)

 

Jedna z fanek Justina Biebera o pseudonimie „Danielle”  napisała na swoim koncie na portalu społecznościowym Twitter, że piosenkarz wykorzystał ją seksualnie. Według niej miało to miejsce w 2014 roku w jednym z teksańskich hoteli.

 

Moje ciało było jak nieprzytomne. Nie chcę szczegółowo pisać o tym, co stało się potem

 

-napisała.

 

Gwiazdy często spotykają się z tego typu oskarżeniami, jednak zwykle je ignorują ze względu na oczywistość kłamstwa. Tym razem Justin Bieber, po porozumieniu się ze swoją żoną, zdecydował się zareagować.

 

Każde roszczenie o wykorzystywanie seksualne powinno być traktowane bardzo poważnie i dlatego potrzebna była moja odpowiedź. Jednak ta historia jest nieprawdziwa i niemożliwa, dlatego będę współpracował z Twitterem i władzami, aby podjąć kroki prawne

 

-poinformował poważnie Justin Bieber.

 

Celebryta przedstawił liczne dowody wskazujące na to, że w czasie opisywanym przez fankę znajdował się w zupełnie innym miejscu. Między innymi znalazł potwierdzające to zdjęcia i rachunki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tak Mazurek rozjechał Trzaskowskiego (WIDEO)

 

Źródło: onet.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com Justin Bieber

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze