28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Giertych szczerze o Tusku ;) [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Obecnie mecenas Roman Giertych kojarzony jest w dużej mierze ze wspieraniem opozycji, uczestnictwem w manifestacjach organizowanych przez „Komitet Obrony Demokracji”, jak również bronieniem działaczy partii opozycyjnych i członków rządu Donalda Tuska przy okazji komisji wyjaśniających jedne z większych afer w naszym kraju. Wiele osób pamięta jednak, że nie zawsze było mu po drodze z tą opcją polityczną, a potwierdzające to materiały, na zapewne jego niekorzyść, nie jest trudno odnaleźć w internecie.

 

Roman Giertych był niegdyś wicepremierem, a także ministrem edukacji w rządach Kazimierza Marcinkiewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego, kiedy byli oni ważnymi ludźmi tworzącymi ówczesny rząd z ramienia PiS. On sam pełnił wówczas znaczącą rolę w partii LPR, koalicyjnej wówczas wobec ugrupowania braci Kaczyńskich. Obecny obrońca wielu polityków tzw. „totalnej opozycji” nie kryjących się ze swoimi lewicowymi poglądami na różne kwestie, był niegdyś także liderem Młodzieży Wszechpolskiej, co w dużej mierze wynikać mogło też z przekonań jego ojca i dziadka. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób, które współpracowały z Romanem Giertychem kilkanaście lat temu, nie do końca zrozumieć jego dalekiego odejścia od głoszonych wówczas idei.

 

Internauci nie są na swój sposób pobłażliwi jeśli chodzi o przypominanie niektórych wypowiedzi popełnianych przez byłego ministra z Ligi Polskich Rodzin. Swego czasu popularne na prawicowych profilach były grafiki przedstawiające to jak Roman Giertych zmienił zdanie na temat Unii Europejskiej, jednak można też posłuchać tego, co mówił on niegdyś o Donaldzie Tusku, którego obecnie zdaje się być zagorzałym obrońcą. Wierzymy, że opinia wyrażona niegdyś i zarejestrowana na poniższym nagraniu była ówcześnie szczerym wyrażeniem swojego zdania.

 

https://www.facebook.com/Tusk.Vision.Network/videos/693664541171625/

 

 

Źródło: Facebook/@Tusk.Vision.Network ; Twitter/@GKorsarz

Fot.: YouTube/Onet News (zrzut ekranu)

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze