HIT czy raczej KIT? Piosenka disco polo w kampanii R. Trzaskowskiego [WIDEO]

Podczas kampanii wyborczych, członkowie poszczególnych sztabów promujących kandydatów chwytają się różnych metod przekonywania niezdecydowanych wyborców do siebie i swoich faworytów. Często jednak mogą być to pomysły nietrafione, a wręcz zniechęcające do przekazania poparcia temu, bądź innemu kandydatowi w wyborach. Wśród szeroko komentowanych, różnie ocenianych, a przy tym zwracających na siebie uwagę działań w kampanii wyborczej, z pewnością szczególne miejsce zajmują te związane z twórczością muzyczną.

 

W historii polskiej polityki, niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z tworzeniem utworów muzycznych różnego typu w ramach prób przekonania wyborców do swoich postulatów i programu. Spoty oparte o tego typu utwory często wywoływały uśmiech, a wśród części rodaków zapewne zażenowanie. Tym bardziej, wielu zaskoczonych może być tym, na jaki ruch zdecydowano się w ramach kampanii Rafała Trzaskowskiego.

 

Choć urzędującemu prezydentowi Warszawy, ubiegającemu się obecnie o urząd prezydenta Polski, zarzuca się brak konkretnego planu wyborczego na jego witrynie internetowej, to jednak i na jego temat stworzono wyborczą piosenkę. Utwór określony jako „Trzasko-Disco” udostępniła na swoim facebookowym profilu posłanka Katarzyna Lubnauer.

 

Ocenę oraz decyzję dotyczącą tego czy obejrzeć do końca pozostawiamy Państwu…

 

To teraz coś na luzie, dla fanów Rafała i disco polo.Nie wszystko musi byc na poważnie. ?#TrzaskPrask #TrzaskoPolo

Gepostet von Katarzyna Lubnauer am Dienstag, 23. Juni 2020

 

 

Źródło: Facebook/@KLubnauer

 

Komentarze

Komentarze