17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

HIT! Starcie red. Mazurka z G. Napieralskim i wątek psychiatrii dziecięcej [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Na finiszu kampanii wyborczej, który obecnie towarzyszy nam w Polsce, o głosy wyborców walczą zarówno sami kandydaci na urząd prezydenta, jak również ich sztaby i współpracujący z nimi politycy. Okazje, aby przekonać do oddania głosu na kandydata swojego ugrupowania, działacze poszczególnych ugrupowań politycznych mają też podczas udzielania wywiadów. Bywa jednak, że to co mówi polityk w rozmowie z danym portalem internetowym, stacją telewizyjną czy rozgłośnią radiową staje się powodem do oburzenia, zażenowania czy wywołania śmiechu u wielu osób.

 

Do sytuacji, które wielu uznaje za zabawne w studiu radia RMF FM, kiedy polityków gości redaktor Robert Mazurek, zapewne wiele osób śledzących politykę i media w naszym kraju zdążyło się przyzwyczaić. W ostatnim czasie po raz kolejny zdarzyło się jednak, że fragment jednej z takich rozmów poskutkował sporą ilością reakcji i komentarzy w sieci.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tak Mazurek rozjechał Trzaskowskiego (WIDEO)

 

Tym razem gościem redaktora Mazurka był poseł Koalicji Obywatelskiej, a zarazem były kandydat na prezydenta z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, której to partii był niegdyś przewodniczącym. Zobaczcie i posłuchajcie Państwo sami, która część rozmowy w radiu RMF FM wywołała spory odzew w internecie.

 

https://www.facebook.com/100010735864356/videos/1162415810792937/?id=100010735864356

 

 

Źródło: RMF FM ; rmf24.pl ; Facebook/Arek Pikuś

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze