HIT! Tak rozbrojona została antifa [WIDEO]

Materiał filmowy, na którym zarejestrowano tę sytuację stał się swoistym hitem wśród sporej części prawicowych internautów. Jest to jedno z nagrań, które powstały przy okazji trwających w Stanach Zjednoczonych zamieszek po śmierci George’a Floyda. W tym przypadku nie przedstawia ono jednak jedynie aktów wandalizmu czy agresywnych zachowań, ale też sprawną reakcję pewnego człowieka na niebezpieczną sytuację jaką zaobserwował w dość chaotycznej atmosferze panującej na ulicach.

 

O rozkręcenie zamieszek i niebezpiecznych zachowań w amerykańskich miastach oskarżani są przedstawiciele skrajnie lewicowego i anarchistycznego środowiska bojówkarzy antify. Organizację tą, niedawno prezydent Donald Trump uznał za organizację terrorystyczną czym wyruszył spore poruszenie w mediach oraz w sieci.

 

Na udostępnionym nagraniu widzimy jak podczas zamieszek w okolicy płonących aut, w ręce człowieka, który ma być członkiem antify dostała się broń w postaci karabinu automatycznego M16, który wcześniej należał do policji.

 

Anarchista szybko jednak stracił zdobyte uzbrojenie, ponieważ karabin sprawnie odebrał mu inny mężczyzna, który swoją reakcją oraz tym jak umiejętnie rozbroił zamaskowanego uczestnika zamieszek, wywołał spory podziw również wśród polskich internautów.

 

Zobaczcie Państwo sami!

 

Zachęcamy również do zapoznania się z poniższymi artykułami:

 

Źródło: Twitter/@m_podczarski ; „Komo News” ; Kontrrewolucja.net

 

Komentarze

Komentarze