9.9 C
Warszawa
wtorek, 4 października, 2022

Jak rozpoznać niewiernego partnera? Zada ci wtedy jedno pytanie

Zobacz koniecznie

Zdrada to motyw, który często ukazuje się w filmach, książkach czy sztukach. Prawdziwym życiu jednak równie często może to nas dotknąć.

Partnerzy czy małżonkowie często zastanawiają się, czy druga połowa może znalazła sobie kogoś innego albo ich zdradza. Odkrycie tego nigdy nie jest proste, a pytanie bezpośrednio może świadczyć o braku zaufania.

 

Pojawiły się badania, które nie dość, że wskazują, jak często ludzie się zdradzają, to w dodatku jak rozpoznać objawy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przerażające odkrycie nastolatków! W morzu pływała walizka z…(WIDEO)

 

Według statystyk 64 proc. osób zostało zdradzonych przez swoją drugą połowę, a 40 proc. zdradziło swojego partnera.

 

Badania przeprowadzone wśród 1300 osób w stałych związkach wskazują, że aż 64 procent badanych, zostało zdradzonych przez swojego partnera, dodatkowo ponad 40 procent przyznało się również do swojej niewierności

 

– podaje portal msn.com.

 

Zwykle o zdradzie i niewierności partnera człowiek dowiaduje się po fakcie. Odkryto jednak, że jest sposób, aby poznać, gdy ktoś zamierza dopiero zdradzić. Zadaje wtedy jedno, z pozoru nieistotne pytanie – „Czy możemy spróbować czegoś nowego w łóżku?”.

 

Wydawałoby się, że to banalne pytanie, które nie może świadczyć o braniu pod uwagę skoku w bok. Autorzy badania wskazują jednak, że w związku samo uczucie to nie wszystko

 

CZYTAJ TAKŻE: Fanka wygadała tajemnicę Justina Biebera? Piosenkarz wszystkiemu zaprzecza

 

Dlaczego ludzie decydują się zdradzić? Przede wszystkim badania wskazują, że przestaje im zależeć na związku – czy to z winy własnej lub drugiej strony. Zdarza się także, że ktoś może nie być gotowy na związek na stałe i zaangażowanie się. Inni w stałym związku czują się znudzeni lub nieatrakcyjni.

 

Źródło: lelum.pl / foto Pixabay.com

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze