23.5 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Jest nagranie z momentu wypadku autobusu w Warszawie! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W dniu dzisiejszym, sporo miejsca w polskich mediach obok kampanii wyborczej oraz wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych, poświęcono dramatycznemu wydarzeniu, jakie miało dziś miejsce w Warszawie, na trasie S8 w kierunku Żoliborza. W internecie udostępniono nagranie, na którym zarejestrowano moment, w którym doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragiczny wypadek autobusu. Wiadomo kim była ofiara śmiertelna [WIDEO]

 

Autobus spadł w pewnym momencie z wiaduktu w rejonie Wisłostrady, przełamując się na dwie części. W wyniku tego zdarzenia życie straciła jedna osoba, a ponad 20 zostało rannych. Kilkoro z pasażerów odniosło na tyle dotkliwe obrażenia, że ich stan określony został jako poważny.

 

Kierowca miał być trzeźwy i przytomny po tym, gdy doszło do tragicznego w skutkach upadku kierowanego przez niego autobusu. To co dokładnie stało się przyczyną tragedii wyjaśnić ma śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury. Nie jest wykluczone, że pracujący od około roku kierowca pomylił moment, w którym miał zacząć zjeżdżać kierowanym pojazdem komunikacji miejskiej lub doszło do jego zasłabnięcia, bądź też zaśnięcia. Oficjalne informacje na ten temat zostaną jednak przekazane opinii publicznej po dokładnym wyjaśnieniu i zbadaniu całej sytuacji.

 

Wśród nagrań jakie udostępniono w internecie z miejsca, w którym doszło do wypadku, znalazło się również to, na którym zarejestrowano moment, w którym doszło do tragedii.

 

https://www.youtube.com/watch?v=WtK1eAyFzL4

 

 

Źródło: Fakt24.pl ; Interia.pl ; Polsat News ; Warszawawpigulce.pl ; YouTube/Kierowcy Warszawskich Ulic ; YouTube/Nagrani TV

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze