25.6 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Konfederacja wspiera Rafała Trzaskowskiego? Jest komentarz na stronie Roberta Winnickiego!

Zobacz koniecznie

Pod koniec czerwca wybory prezydenckie. Każdy z kandydatów stara się pokazać opinii publicznej w jak najlepszym świetle. Cały czas na pierwszym miejscu w sondażach pojawia się Andrzej Duda, poparcie zyskuje również Krzysztof Bosak. Rano pojawiły się spekulacje, że Konfederacja w drugiej turze wyborców zachęca do głosu na Rafała Trzaskowskiego. Lider Ruchu Narodowego – Robert Winnicki rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Dziś rano w mediach pojawiły się pewne spekulacje. Otóż polityk Konfederacji – Jacek Wilk w najnowszym wywiadzie według mediów stwierdził, że jeżeli dojdzie do drugiej tury wyborów, a nie dostanie się do niej Krzysztof Bosak wtedy odda swój głos na kandydata Platformy Obywatelskiej – Rafała Trzaskowskiego. Według niego Trzaskowski jako prezydent mógłby wetować ustawy partii rządzącej.

Poseł i przy okazji lider Ruchu Narodowego – Robert Winnicki postanowił skomentować te doniesienia.

Na swojej oficjalnej stronie na Facebooku opublikował obszerne wyjaśnienie Rady Liderów Konfederacji.

Konfederacja zdecydowanie dementuje wszystkie wypowiedzi i sugestie o poparciu w wyborach prezydenckich jakiegokolwiek kandydata innych partii czy środowisk. Naszym celem jest wprowadzenie Krzysztofa Bosaka do drugiej tury i walka o zwycięstwo do ostatniego dnia kampanii wyborczej.

-możemy przeczytać oświadczeniu posła Winnickiego.

Próby manipulowania i rozgrywania naszego środowiska przez przedstawicieli skompromitowanych sił politycznych zakończą się niepowodzeniem.

-dodał.

Są one zarazem świadectwem rosnącej wśród Polaków popularności Konfederacji oraz Krzysztofa Bosaka – jedynego wartego poparcia kandydata na urząd Prezydenta RP!

Rada Liderów Konfederacji.

-zakończył.

 

Na kogo planujecie zagłosować w II turze?

 

Źródło: Facebook.com/ Robert Winnicki

Foto: zrzut ekranu

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze