20.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Koronawirus na świecie! Przekazano NIEPOKOJĄCE wieści…

Zobacz koniecznie

Od kilku miesięcy koronawirus szaleje zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Mimo, że wiele krajów ogłosiło zwycięstwo z groźnym wirusem, spora ilość państw nie dała sobie z nim jeszcze rady. Ostatnio na temat koronawirusa wypowiedziało się WHO i są…zaniepokojeni!

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) jest zaniepokojona tym co dzieje się aktualnie na świecie w związku z pandemią koronawirusa. Dyrektor WHO – dr. Hans Kluge zaznaczył ostatnio, że to co najgorsze chyba dopiero przed nami.

Jak informuje WHO w zeszłym tygodniu pojawił się największy wzrost zakażeń od dawna. WHO podaje również, że codziennie jest około 20 tysięcy nowych zakażeń.

WHO twierdzi również, iż aktualnie następuje niekontrolowany rozwój pandemii, który może bardzo nam zagrażać.

Największy wzrost odnotowano zarówno w Szwecji jak i w Portugalii. Także w Wielkiej Brytanii liczba osób zakażonych nie maleje.

Co ciekawe jeszcze niedawno Nowa Zelandia chwaliła się wygraną z koronawirusem, a niedawno odnotowano kolejne przypadki zakażeń.

Spory problem ma też Ameryka Południowa, w tym Brazylia, w której liczba zakażonych wynosi ponad milion osób.

Według ekspertów WHO epidemia koronawirusa może pojawić się ponownie pod koniec lata. WHO informuje, że aktualna ilość zakażonych wynosi 9,7 miliona osób. WHO twierdzi, że już niedługo liczba zakażonych wyniesie ponad 10 milionów.

No cóż patrząc na przepowiednie WHO nie zapowiada się zbyt ciekawie. Jak widać powrót do pełnej normalności może zająć nam znacznie więcej niż wcześniej się tego spodziewaliśmy.

 

A Wy co sądzicie na temat swój ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia?

 

Źródło: o2.pl

Foto: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze