32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

„Łączy nas Polska”. Premier Morawiecki z wizytą w Podlaskiem [FOTO]

Zobacz koniecznie

„Polska nowoczesna, ale szanująca tradycje. To jest nasza wspólna wizja” – mówił w Kolnie w województwie podlaskim Premier Mateusz Morawiecki. Obywatelska wizyta szefa rządu jest elementem kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Premier spotkał się z mieszkańcami Łomży i Kolna w ramach akcji „Łączy nas Polska”.

 

Wizycie w podlaskim towarzyszył bardzo pozytywne reakcje mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Wśród rozmów z Premierem słychać było podziękowania za sprawną tarczę antykryzysową, która umożliwiła wielu handlarzom przetrwanie trudnego okresu pandemii koronawirusa.

 

Premierowi towarzyszyły tłumy dzieci i młodzieży, ale także osoby starsze. W ramach akcji „Łączy nas Polska” politycy PiS przemierzają całą Polskę, by rozmawiać z obywatelami i promować kandydaturę Andrzeja Dudy. Ubiegający się o reelekcję prezydent może liczyć na wsparcie rządu. „To Andrzej Duda zapoczątkował nasze sztandarowe programy społeczne. To zaszczyt z nim współpracować” – mówił dziś Premier Morawiecki w podczas konferencji prasowej w Kolnie.

 

Warto zwrócić uwagę na wysoką aktywność Premiera. W czwartek obradował na spotkaniu w ramach Grupy Wyszehradzkiej na zamku w czeskich Lednicach. Efektem jednodniowego szczytu było wypracowanie wspólnego stanowiska wobec unijnej wersji tarczy antykryzysowej. Szef rządu wczoraj zaś otworzył symbolicznie granicę polsko-litewską z premierem naszych północno-wschodnich sąsiadów. Dziś Mateusz Morawiecki spotykał się z mieszkańcami województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze