6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Makabra w Wielkopolsce! Są wstępne ustalenia dot. tych tragicznych wydarzeń

Zobacz koniecznie

Do wstrząsających wydarzeń doszło w ostatnich dniach na terenie miejscowości Wolsztyn w województwie wielkopolskim. Dokonano tam dziś, w godzinach popołudniowych makabrycznego odkrycia w mieszkaniu znajdującym się w budynku jednego z bloków. Policja bada okoliczności tragedii.

 

Sprawę opisał portal rmf24.pl. Jak napisano na jego łamach, według asp. sztab. Wojciecha Adamczyka będącego oficerem prasowym miejscowej policji, w dniu dzisiejszym, po godz. 12 zaalarmowano funkcjonariuszy o niepokojącej sytuacji związanej z pewną kobietą mieszkającą w Wolsztynie. Jak zawiadomiła osoba składająca zgłoszenie, z mieszkanką tą miało nie udać się nawiązać kontaktu od dnia wczorajszego.

 

Funkcjonariusze policji wraz ze strażakami, po przybyciu do wskazanego miejsca w rejonie centrum Wolsztyna, dostali się do wnętrza mieszkania zajmowanego przez kobietę. W środku dokonanego jednak makabrycznego odkrycia, wiążącego się z wyjątkowo smutnymi wydarzeniami jakie zaszły wcześniej. Tym samym potwierdziło się, iż słuszne były obawy zaniepokojonej osoby, która złożyła zawiadomienie w tej sprawie.

 

Jak powiedział oficer prasowy policji w Wolsztynie, którego słowa przytacza portal rmf24.pl, w jednym z pomieszczeń tego mieszkania, odnalezione zostały zwłoki dwóch osób. Jak się okazało było to ciało 44-letniej kobiety, a także jej 10-letniego syna.

 

Asp. sztab. Wojciech Adamczyk miał również przekazać, że według wstępnych ustaleń i oględzin stwierdzono, iż 44-latka sama odebrała sobie życie. Nie jest więc wykluczone, że zabiła ona wcześniej swoje dziecko, jednak sprawa jest na etapie wyjaśniania i ustalania szczegółów dotyczących okoliczności tych tragicznych wydarzeń w Wolsztynie.

 

Warto przy tym zwrócić również uwagę na fakt, że jak piszeRMf24.pl, według policji rodzina ta nie miała założonej niebieskiej karty i nie miały tam miejsca interwencje funkcjonariuszy.

 

Oględziny mieszkania, w którym dokonano odnalezienia zwłok odbyły się pod nadzorem prokuratora po uprzednim zabezpieczeniu tego miejsca przez policjantów.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Facebook/@policjaat112

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze