23.5 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Nastolatkowie zwrócili mu uwagę. Zareagował w tak brutalny sposób [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Uczestnictwo w życiu drogowym, a zarazem w normalnym funkcjonowaniu społeczeństwa, wymaga w pewnym stopniu dojrzałości, ostrożności względem bezpieczeństwa swojego i innych, a także trzymania nerwów na wodzy. Niestety jednak, jak widać czasami, odpowiednie zachowanie i podejście do tych kwestii, nie zawsze idzie w parze z wiekiem. Udostępnione niedawno w sieci nagranie zdaje się doskonale potwierdzać tę tezę.

 

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Gdańsku przed kilkoma dniamm a dokładniej 17 czerwca. W internecie policja zdecydowała się udostępnić materiał, na którym zarejestrowano agresywnie zachowującego się w tym zdarzeniu człowieka.

 

Jak czytamy na łamach portalu o2.pl, w rejonie ulicy Angielska Grobla, nastolatkowie zdecydowali się zwrócić uwagę rowerzyście, który poruszał się z bardzo dużą prędkością i prawie wjechał w tych trzech chłopaków. Kiedy jeden z nich powiedział mu co o tym sądzi, wówczas rowerzysta jak podaje „Fakt”, zaczął zachowywać się w bardzo agresywny sposób.

 

Mężczyzna pobił dwóch z nastolatków w wieku 13 oraz 14 lat. Na szczęście odniesione przez nich obrażenia nie wymagały długiej hospitalizacji. Trzeci z uczestniczących w tej sytuacji chłopców nie został pobity i zarejestrował tę sytuację swoim telefonem.

 

Według informacji przekazanych przez „Fakt”, mężczyzna poruszający się na rowerze miał zachowywać się jakby wpadł w furię, uderzając chłopców pięścią.

 

 

 

Źródło: Fakt ; o2.pl ; YouTube/KOMENDA MIEJSKA POLICJI GDAŃSK

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze