Nie żyje polityk znanej partii! Doszło do TRAGICZNEGO zdarzenia…

Niestety tym razem doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje bowiem polityk znanej partii. Jak do tego doszło? Został rażony prądem. Okoliczności są jeszcze bardziej kuriozalne. 

Polityk, który zginął w wyniku wypadku był działaczem i członkiem niemieckiej partii Chrześcijańsko-Demokratycznej. Zaczęło się niewinnie i nic nie wskazywało na to, że może stać się coś złego. Polityk postanowił zorganizować grilla i zaprosić na niego swoich znajomych.

Później w trakcie zabawy ze znajomymi polityk postanowił oddać mocz pod pobliskim słupem i w tym samym czasie nagle został porażony piorunem. Jego znajomi od razu zobaczyli, że polityk potrzebuje pilnej pomocy. Zadzwonili, więc po karetkę. Pomimo, że ta przyjechała dosyć szybko, oraz sprawnie przeprowadzono reanimację mężczyzny nie udało się już uratować.

Od razu po jego śmierci wszczęto dochodzenie.

Mężczyzna miał 41-lat. Jego działalność była nie tylko aktywnością związaną z niemiecką partią Chrześcijańsko-Demokratycznej, należał także do lokalnej rady.

Na pewno dla wielu ta śmierć była ogromnym szokiem, ponieważ z początku nic nie wskazywało na to, że może stać się coś złego.

Przypomnijmy, że jeżeli widzimy człowieka, którego poraził prąd należy należy położyć go na wznak. Oparzenia natomiast należy schłodzić zimną wodą i przyłożyć jałową gazę.

 

Co sądzicie o wyżej wymienionym wydarzeniu? Bo my jesteśmy bardzo przerażeni.

 

Źródło: popularne.pl

Foto: archiwum

Komentarze

Komentarze