25.8 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024

Niszczycielski żywioł w Polsce! Przerażające nagranie i słowa wystraszonej kobiety [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnich dniach, w różnych częściach Polski ludzie liczyć muszą się z niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi. Natknąć można się w tym czasie na terenie naszego kraju na gradobicia, burze, opady deszczu i silne wiatry. Jednym ze szczególnie doświadczonych w tych dniach regionem była miejscowość Kaniów nieopodal Bielska-Białej na terenie województwa śląskiego. W sieci pojawiło się zarejestrowane w tej części Polski nagranie nagranie, które dla wielu może być naprawdę wstrząsające.

 

Przez wspomniany Kaniów (woj. śląskie) przeszła trąba powietrzna i to właśnie moment, w którym ona nadciągała został zarejestrowany na opublikowanym w internecie nagraniu. Widać jak zrywa ona dachy w zastraszająco szybkim tempie.

 

Jak przekazali przedstawiciele miejscowej straży pożarnej, zniszczone zostało ponad 20 dachów, w tym nie tylko budynków mieszkalnych, ale też kilku gospodarczych. Wiatr uszkodził też pomniejsze budynki, takie jak blaszane garaże czy altany.

 

Na udostępnionym filmie, zarejestrowanym przez mieszkańców tych okolic, widać jak z niszczycielską siłą nadciąga trąba powietrzna. Słychać na tym filmowym materialne również głos przerażonej kobiety, która ewidentnie martwi się o swoje dzieci oraz to jak duże zniszczenia przyniesie wiatr.

 

 

https://www.facebook.com/Meteo24lu/videos/604279936872778/

 

 

Źródło: Facebook/@Meteo24lu ; Interia.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze