-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

Nowy kandydat na prezydenta! Tego byście się nie spodziewali!

Zobacz koniecznie

Kampania prezydencka rozpędziła się na dobre. W mediach co jakiś czas widzimy pojawiające się spoty wyborcze kandydatów, zachęcające wyborców do oddania na nich głosu. Czasu zostało niewiele, ponieważ wybory są planowane na 28 czerwca, toteż wszyscy kandydaci w pośpiechu próbują pozyskiwać nowych wyborców. Dobrym rozwiązaniem są objazdy po kraju, w celu spotykania się z ludźmi i zwykła rozmowa z nimi. Lista kandydatów z naszej perspektywy wydawała się już zamknięta, a jednak…

 

Ja poinformował portal ” Business Insider” 12 czerwca 2020 roku Sąd Najwyższy uznał, że wymagane głosy są ważne, dając zielone światło panu Waldemarowi Witkowskiemu,  kandydatowi z ramienia lewicy. Wcześniej polityk borykał się z nieprzychylnością wspomnianego już sądu w sprawie terminowego zatwierdzenia jego kandydatury.

 

Ciekawym jest fakt, że 11 kandydat przedstawił dosyć obszerny program wyborczy. Proponuje  m.in. skrócić czas pracy z ośmiu do siedmiu godzin, tłumacząc to tym, że pracę można wykonać w krótszym czasie i byłoby to korzystne dla pracowników. Obniżyć podatek dochodowy PIT o połowę dla przedsiębiorców, zwolnienie ze składek ZUS i opłatą za wynajem nieruchomości, prawo do dobrowolnego przechodzenia na emeryturę dowolnym wieku, ulgi dla młodych pracowników i wiele innych rozwiązań.

 

Polityk wyróżnił się także dość kontrowersyjnymi postulatami odnoszącymi się do mieszkańców dużych aglomeracji, takimi jak chociażby likwidację domowych palenisk oraz ograniczenie ruchu samochodów do 30 km/h, co byłoby sporym utrudnieniem dla wszystkich, którzy rano muszą dojeżdżać do pracy własnym pojazdem.

 

 

Kandydat zaznaczył, że idąc do polityki posiadał już dużo pieniędzy, przez co swoje obowiązki mógł pełnić rzetelnie i uczciwie. A ludzie z własnymi pieniędzmi nie są skłonni do przyjmowania jakichkolwiek korzyści majątkowych.

 

 

Argumentował to tym, że:

-Ludzie z dużym własnym kapitałem finansowym stają się bardziej niezależni.

 

 

Czy 11 kandydat na prezydenta ma jakieś szanse?. Czas pokaże.

 

Źródło; bussinessinsider.com.pl

Fot.: youtube/Lewica (zrzut ekranu)

 

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze