20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024

Okrutny atak na bezdomnego! Dramatyczną sytuację zarejestrowano na nagraniu [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W Stanach Zjednoczonych w ostatnich tygodniach doszło do wielu dramatycznych scen, w tym starć z policją, aktów agresji oraz wandalizmu. Wszystko to jest efektem zamieszek jakie wybuchły w ramach protestów po śmierci George’a Floyda. Do rozrób na ulicach doszło także w niektórych miastach europejskich. W internecie pojawiają się różnorakie nagrania, na których udokumentowano wstrząsające sceny przy okazji takowych protestów.

 

Wśród nagrań tego typu wywołujących spore emocje w ostatnim czasie, udostępniono w sieci też film, na którym uchwycono pozbawiony w dużej mierze ludzkich odruchów atak na bezdomnego człowieka. Jak podano na różnych portalach internetowych, za sytuację tą odpowiadać mają bojówkarze spod znaku antify.

 

Na nagraniu widzimy, jak grupa rzekomo uczestników protestu demolując okolice, nie podarowała sobie też zniszczenia skromnego dobytku bezdomnej osoby. Agresorzy dokonali bowiem podpalenia jego miejsca do spania oraz rzeczy, które ten ubogi człowiek miał obok siebie. Informacja, że dokonują to najprawdopodobniej osoby, które należą do środowiska głoszącego walkę z nierównościami, stanowi kolejne potwierdzenie hipokryzji wśród wielu przedstawicieli skrajnej lewicy.

 

Zobacz również:

Zamieszki w USA i Europie! Zobaczcie wstrząsające sceny rozgrywające się na ulicach [WIDEO]

 

MAKABRYCZNE sceny na francuskich ulicach! Te nagrania szokują ludzi [WIDEO +18]

 

https://www.facebook.com/junior.galindo.393/videos/2952829424785324/

 

 

Źródło: Facebook/Junior Galindo

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze