PILNE! Brutalny atak nożownika w autobusie!

W środę miał miejsce brutalny atak nożownika w województwie podkarpackim . Są ciężko ranni.

Do zdarzenia doszło na dworcu autobusowym w Krośnie (woj. podkarpackie). Nożownik zaatakował kierowcę busa Barbara na dworcu w Krośnie, a następnie szybko uciekł z miejsca zdarzenia. Kierowca trafił do szpitala, a poszukiwania napastnika nadal trwają.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy, gdzie mieszka Zenek Martyniuk! Ten dom musiał go sporo kosztować!

 

Czekałyśmy na busa, gdy to się stało. Ludzie wysiedli i nagle usłyszałyśmy krzyki. Z pojazdu wybiegł wysoki, napakowany mężczyzna w jasnozielonej kurtce, spodniach moro z czarną czapką kaszkietówką i czarnym plecakiem. Miał krótkie, ciemne włosy. Wydał dziwny okrzyk i uciekł. Po chwili z busa wyszedł zakrwawiony kierowca. Okazało się, że chciał obudzić tego mężczyznę, bo spał, a on się zdenerwował i go zaatakował

 

– mówił dla portalu krosno24.pl jeden ze świadków ataku nożownika.

 

Nożownik był pasażerem autobusu, który zakończył kurs na dworcu. Zasnął w pojeździe i kierowca chciał go obudzić. Napastnik wtedy dźgnął kierowcę autobusu nożem i szybko uciekł w nieznanym kierunku. Policja wciąż go poszukuje.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tak Mazurek rozjechał Trzaskowskiego (WIDEO)

 

Świadkowie szybko wezwali policję i pogotowie na miejsce zdarzenia. Służby jak najprędzej przybyły na miejsce. Kierowca autobusu trafił do szpitala, jednak jest w ciężkim stanie. Ma rany na szyi i brzuchu. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że był reanimowany. Stracił dużo krwi, ale był przytomny, kiedy przewożono go do szpitala.

 

W chwili ataku nie było innych podróżnych w busieTeraz przesłuchujemy świadków, sprawdzamy monitoring. Trwa obława

 

– mówi asp. sztab. Paweł Buczyński, rzecznik krośnieńskiej policji.

 

Czekamy na dalsze informacje w sprawie.

 

Źródło: polsatnews.pl / foto archiwum

Komentarze

Komentarze