12.4 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

PILNE! Człowiek podpalił się przed Sejmem!

Przeczytaj koniecznie

Do dramatycznych scen doszło w dniu dzisiejszym, w godzinach wczesnego popołudnia. Jak podają portale informacyjne oraz inne media, pewien człowiek dokonał w stolicy naszego kraju samopodpalenia. Stało się to w ważnym miejscu, ponieważ w pobliżu budynku Sejmu, a zarazem obok wyjątkowego symbolu dla naszego Narodu.

 

Wstrząsająca sytuacja rozegrała się około godz. 13:45, w rejonie ulicy Matejki w Warszawie. Dorosły mężczyzna oblał się łatwopalną substancją, a następnie podpalił własne ciuchy, dokonując samopodpalenia obok Pomnika Armii Krajowej. Funkcjonariusze policji oraz inni ludzie będący w pobliżu ruszyli z pomocą przeprowadzając akcję ratunkową w celu ocalenia życia człowieka, który zdecydował się na tak desperacki krok.

 

Wśród udzielających pomocy ludzi, znalazła się osoba posiadająca gaśnicę samochodową, którą użyto w celu uratowania życia temu mężczyźnie. Jak potwierdziła stołeczna policja, udało się ugasić człowieka, który podpalił samego siebie i został on przetransportowany do szpitala.

 

Człowiek, który dokonał tego aktu ma mieć 48 lat. Jak podaje portal wp.pl, powołując się na słowa nadk. Roberta Szumiata z Komendy Stołecznej Policji, nie są znane motywy działania tego mężczyzny. Okoliczności tego incydentu oraz to co kierowało 48-latkiem ustalić mają policjanci.

 

 

Źródło: wp.pl

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze