18.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

PILNE! Wiadomo kiedy i dla kogo zostaną otwarte granice!

Zobacz koniecznie

W związku z pandemią oraz wprowadzonymi na jej czas obostrzeniami, a także przez problemy wywołane w gospodarce, a tym w dużej mierze w turystyce, wiele osób również w naszym kraju wyczekiwało informacji dotyczących zniesienia ograniczeń w przemieszczaniu się ludzi w Europie i Polsce. Radio RMF FM podało informacje dotyczące tego kiedy, w jakim stopniu oraz dla kogo zniesione zostaną zgodnie z decyzją polskich władz kontrole na granicach.

 

Jak nieoficjalnie poinformowało RMF FM, zmiany nastąpić mają już w nocy z 12 na 13 czerwca, a więc w najbliższy weekend. Jak ustaliła dziennikarka radia, Polska znieść ma obowiązkową kwarantannę i zapewnić swobodne docieranie na swoje terytorium przez granice z takimi krajami ościennymi jak: Niemcy, Litwa, Słowacja oraz Czechy.

 

Według rozgłośni radiowej, w naszej ojczyźnie granice otwarte zostaną w nadchodzący weekend dla ludzi pochodzących z krajów należących do strefy Schengen, a więc również dla obywateli Włoch.

 

W związku z tym, polskie państwo dotrzymało więc nieoficjalnego terminu otwarcia granic jaki zaproponowała wcześniej Komisja Europejska, czyli końca czerwca.

 

 

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze