-1.6 C
Warszawa
czwartek, 7 grudnia, 2023

Poważne zagrożenie terrorystyczne w Polsce! ABW zatrzymało obywatela…

Zobacz koniecznie

Wiadomość z ostatniej chwili! ABW złapało obywatela innego kraju, który jest podejrzany o stwarzanie poważnego zagrożenia terrorystycznego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 

Straż Graniczna zatrzymała na terenie naszego kraju obywatela Indii. Według materiałów, które zgromadziła Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) mężczyzna może stwarzać duże zagrożenie o charakterze terrorystycznym.

 

Na podst. materiałów #ABW @Straz_Graniczna zatrzymała ob. Indii, którego obecność na terenie RP stwarzała realne zagrożenie terrorystyczne. Mężczyzna zostanie wydalony z Polski

 

-napisał na twitterze Stanisław Żaryn.

 

Według materiałów zgromadzony przez ABW zatrzymany mężczyzna z Indii ma skłonności do przemocy i na podstawie wygłaszanych przez niego deklaracji powzięto przypuszczenie, że jest zdolny do podjęcia działań o charakterze terrorystycznym.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tak Mazurek rozjechał Trzaskowskiego (WIDEO)

 

Obecnie cudzoziemiec znajduje się w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców Straży Granicznej i oczekuje na wydalenie z Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Mężczyzna zatrzymany na podst. mat. #ABW jest silne zradykalizowany i stwarza bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa wewnętrznego RP. Deklarował, że jest zdolny do podjęcia działań o charakterze terrorystycznym

 

-dodał na twitterze Stanisław Żaryn.

 

CZYTAJ TAKŻE: W końcu dowiadujemy się całej prawdy! Minister zdrowia wydał oświadczenie!

 

 

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na przestrzeni ostatnich lat (2015- 2019) często zajmowała się wydalaniem obywateli innych krajów z Rzeczypospolitej Polskiej. Gdy na podstawie zgromadzonych przez ABW materiałów istnieją poważne przypuszczenia, że cudzoziemiec może stwarzać realne zagrożenie o charakterze terrorystycznym lub doprowadzić do innego niebezpieczeństwa, natychmiast są podejmowane odpowiednie kroki w celu zatrzymania podejrzanego.

 

Źródło: polsatnews.pl / foto zrzut Youtube. com  TVP info

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze