26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

POWRÓT do obostrzeń? Słowa Szumowskiego nie pozostawiają ZŁUDZEŃ…

Zobacz koniecznie

Od kilku miesięcy cała Polska walczy z epidemią koronawirusa i mimo, że rząd zniósł niektóre obostrzenia liczba osób zakażonych wciąż rośnie i niestety chyba długo trudno będzie wrócić nam do pełnej normalności. W najnowszym wywiadzie Minister Zdrowia postanowił wypowiedzieć się na temat powrotu do obostrzeń. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Jak wiadomo Polska wciąż walczy z epidemią koronawirusa i końca tej walki niestety nie widać. Dziś w jednym z wywiadów Minister Łukasz Szumowski wypowiedział się na temat epidemii. Odpowiedział m.in na pytanie co zrobi rząd, jeśli epidemia powróci tej jesieni.

Szumowski na początku stwierdził, że podczas wyborów zachowane zostaną wszelkie środki ostrożności. Chodzi głównie o dystans między sobą, a także dezynfekcję rąk.

Później odpowiedział na pytanie dotyczące drugiej fali epidemii.

Jeśli sytuacja na jesieni będzie trudna, to część obostrzeń może wrócić, ale nie w takiej formie jak dotychczas. Gospodarka nie wytrzymałaby drugiego takiego zamknięcia i mielibyśmy dramat również w służbie zdrowia.

-zaznaczył Minister Zdrowia.

Jak wiadomo w Polsce potwierdzono już ponad 30 tysięcy zakażeń koronawirusem i ta liczba wciąż rośnie. Szczególnie narażone są takie województwa jak województwo śląskie, czy województwo mazowieckie.

Jednym słowem nie wygląda to dosyć dobrze.

Jaka jest Wasza opinia na temat słów Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego?

Źródło: pikio.pl

Foto: wikimedia commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze