-2.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

SENSACYJNY sondaż! Ogromne poparcie dla…

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo już niedługo  w Polsce czekają nas wybory prezydenckie. Kandydaci robią wszystko by zachęcić do siebie opinię publiczną. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej. Teraz w Internecie pojawił się najnowszy sondaż, który jest co najmniej sensacyjny. Tyle kandydat KO chyba jeszcze nie miał. 

Każdy z aktualnych kandydatów na prezydenta Polski robi wszystko, by zaskarbić sobie opinię publiczną. Również ostatnia debata w TVP pokazała, kto naprawdę mógłby nadać się na prezydenta Polski. Według opinii publicznej podczas debaty w telewizji publicznej najlepiej wypadli zarówno aktualny prezydent Andrzej Duda, jak i Władysław Kosiniak-Kamysz, czy kandydat Konfederacji – Krzysztof Bosak. Słabo natomiast ocenia się wypowiedzi Roberta Biedronia, lub Roberta Trzaskowskiego. Sporo zamieszania zrobił też Stanisław Żółtek swoją wypowiedzią na temat Menelowego Plus.

Ostatnio w internecie pojawił się najnowszy sondaż pracowni Kantar, z którego wynika, że różnica pomiędzy Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim, jest już coraz mniejsza.

Według sondażu w I turze, Andrzej Duda otrzymałby 40% poparcia, z kolei Rafał Trzaskowski, tylko o 8 punktów procentowych mniej.

Na trzecim miejscu znalazłby się Szymon Hołownia z 10% poparciem. Na czwartym miejscu pojawiłby się Krzysztof Bosak z wynikiem 7%. Z kolei Władysław Kosiniak-Kamysz czy Robert Biedroń mogliby liczyć na poparcie między, 3, a 2%. Kosiniak – 3%, Biedroń 2%.

Co ciekawe pozostali ankietowani nie zagłosowaliby na pozostałych kandydatów. 6% nie odpowiedziało na kogo chce zagłosować, a frekwencja podczas wyborów wyniosłaby 59%.

Co sądzicie o takich wynikach? Na kogo oddacie swój głos w wyborach? Myślicie, że Andrzej Duda powinien się bać, że wygra jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski?

 

Źródło: popularne.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze